Sizlere ilk online dersimi sunuyorum

Video ders önceden kaydedilmiş. Eğitim materyaline erişimin bir parçası olarak herhangi bir sayıda ve uygun bir zamanda görüntülenebilir

  • Seçilen dilde sesli seslendirmeye sahiptir

  • 12 ay boyunca video eğitimine anında erişim

  • Ödeme yapıldıktan hemen sonra ders açılır

  • Kendi kendine ders

Bu videoda anlatılacak her şey hayatım boyunca çeşitli kaynaklardan edindiğim kişisel tecrübe ve bilgilerime dayanmaktadır...

Tuval nasıl seçilir

Tuval seçimine bakış açım. Görsel algı. Estetik. Çok az insan bunu düşünür: tuval, başarılı bir sonucun önemli bir bileşenidir. Önce resimde gösterileni algılarız, sonra resmin yüzeyine bakarız. Pozlama türünün izleyiciyi nasıl etkilediğine dair düşüncelerimi paylaşıyorum. Boya tabakasının ve tuvalin yüzeyinin güzelliği ve birbirleriyle etkileşimi nedir.

Imprimatura

Farklı bileşimlerdeki katmanların sıralı uygulaması. Tuval tonlama, beyaz kaldırma. Ne için? Sanatçılar bunu neden yapıyor?

Palet

Bu portre için hangi renkleri kullanıyorum? Neden cam palet kullanıyorum?

Bir resim yaratmanın ana aşamaları

Bir şaheser yaratmak için hangi sırayla, ne yapacağınızı ve nedenini açıkça anlamanız gerekir. Baştan sona bir resim oluşturma dizisinin tüm aşamaları.

Fırçalar

Birçok farklı fırça denedim ve fırçanın saçının tuval üzerindeki davranışının bir analizini yaptım. Bu bölümde, eskiden hangi fırçaları kullandığımı gösteriyorum ve ayrıca yeni bir evrensel fırça setini tanıtıyorum.

Dersin ana kısmı

Bir portre boyamanın adım adım sürecini içerir. Boya karışımını ve tuvale uygulamayı aynı anda göreceksiniz. Çerçevedeki fırçanın paletten tuvale hareketi ve tam tersi. Vurguların açıklaması ve tam görselleştirme

Hatalar hakkında

Bu bölümde, yetkin, tanınmış sanatçılar tarafından bile - benim için garip bir nedenle - yapılan benzersiz bir hatadan bahsediyorum. Bu hata temeldir ve bir portre üzerinde çalışma sürecinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini şematik olarak gösteriyorum.

En son güncellemeleri almak için posta listemize abone olun

Thank You